نتایج جستجو برای عبارت :

کتابخوان اسفند ماه

برگزاری نشست کتابخوان در محل کتابخانه:
به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه، نشست کتابخوان با محوریت نهمین دوره جشنواره رضوی در محل کتابخانه  با معرفی کتب منتخب جشنواره  و با حضور جمعی از اعضای فعال و کتابخوان برگزار گردید.

#اپلیکیشن_کتابخوان #هم_اندیشان

سلام☺️ بریم سراغ آخرین اپلیکیشن کتاب ایرانی...
اپلیکیشن #کتابراه یکی دیگر از کتابخوان های فارسی است که شاید تا حدودی مظلوم واقع شده است! این نرم افزار نیز یک کتابخوان جامع و در عین حال بسیار خوش قیمت در بین کتابخوان هاست. هر چند تعدد و گستردگی کتاب ها در کتابراه
ادامه مطلب
اسفند هم آمد ولی روز تولدم همراهش نیست! مانده ام با تولدی که روزی ندارد! ای اسفند بگو کجا روز تولدم را جا گذاشته ای تا به سمتش رهسپار شوم. ای اسفند، نشانی از روز تولدم بده. نگو باید یک سال دیگر به انتظار آمدنش بنشینم. ابراز ناراحتیت این دل پر خون را آرام نمی کند، سه سال شده و هر سال قول سال بعدی را می دهی! اسفند، نگاه کن، سال دارد به اتمام می رسد و من دلیلی برای جشن گرفتن ندارم. محدثه از من می پرسد؛ تولدت کی هست؟! جوابش را چه بدهم؟! بگویم: اسفند آخری
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای :
 به همت سحر همامی کتابدار کتابخانه ، نشست کتابخوان  با حضور جمعی از نوجوانان  علاقه مند به مطالعه  در محل کتابخانه برگزار گردید. در این نشست اعضای فعال کتابخانه به معرفی کتابهای مورد علاقه خود پرداختند.
چگونه کودکمان را کتاب خوان کنیم؟مجموعه: روانشناسی کودکان
کتاب خواندن کودک, کتابهای کودکان
با خواندن کتاب برای کودکان مهارت های کلامی کودک را تقویت کنید نه داشتن یک کلکسیون از رمان‌های نامدار در کتابخانه و نه هر هفته به شهرکتاب رفتن، هیچ یک نمی‌تواند از کودک‌تان یک کتابخوان حرفه‌ای بسازد. اگر خودتان با خواندن بیگانه باشید و اگر از تکنیک‌های ساده‌ای که می‌تواند کودک شما را کتابخوان کند، بی‌خبر باشید، رسیدن به چنین آرزویی یا ممکن نمی
رو حساب حرف اولیه که زده بودیم و بمن گفته بود قرار بود که 13 اسفند برگرده ینی فردا!
اما دو روز پیش گفت که 16 اسفند برمیگرده و این ینی پنجشنبه. خب من دلمو خوش کرده بودم که این هفته میبینمش و کلی خورد تو ذوقم!
حالا باید تا هفته بعد صبر کنم که خیلی کار سختیه!
خیلی دلم براش تنگ شده، خیلی جاش خالیه..
به اطلاع اعضای محترم می رسانم جهت شرکت در بخش آنلاین جشنواره کتابخانی رضوی سیستم کامپیوتری و منابع مسابقه در دسترس شما گرامیان قرار دارد.
در بخش پویش کتابخوان رضوی می توانید با ضبط یک فیلم کوتاه در موضوعات مرتبط با مسابقه و ارسال آن به دبیرخانه جشنواره، یکی از برندگان جشنواره رضوی باشید.
نشست کتابخوان ماه با حضور اعضای فعال کتابخانه
در این نشست کتابهایی با عنوان های ذیل توسط اعضا معرفی گردید.
ماه خورشید کلاه نویسنده جعفر ابراهیمی
پلو خورش نویسنده هوشنگ مرادی کرمانی
بوراندخت نویسنده وحید محمدی پای اندر
دنیای شگفت انگیز از ال.فرانک بااوم
یادت باشد نویسنده محمد رسول ملا حسنی
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
خاطره : تور کردن یک کتابخوان

تور کردن یک کتابخواناز بیرون می آمدم، دنبال کلید تو کیفم می گشتم .به کلید که دستم خورد تا در بیارم نگاهم به پیاده رو افتاد، دختری با یک پلاستیک سیب زمینی داشت از جلوی خانه مان رد می شد .شال رنگی روی سرش انداخته بود، اما شلوارش تنگ بود،جورابی هم نپوشیده بود؛تا حالا توی محل ندیده بودمش .گفتم باید تورش کنم!!!
دو سه قدم مانده بود تا بهم برسه، که با لبخند سلام کردم. خوبی ؟نگاهم کرد و جواب داد: سلام، بله.گفتم: دوست داری کت
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
در زمان قدیم در کشور یونان ، روستایی بود میان دو کوه که مردمانش طرفدار علم و دانش بودند . در آنجا هر سال مسابقه
 بهترین کتابخوان برگزار می شد. در این مسابقات شرکت کننده ها کتاب برگزیده مسابقه را می خواندند و به سوالات مسابقه
پاسخ می دادند که به نفر اوّل پول زیادی به عنوان جایزه داده می شد.
در این روستا پسری بود به نام ارسطو که در خانواده فقیری زندگی می کرد، روزی از روز ها ارسطو به سمت بازار روانه شد
تا وسایلی که مادرش به او سپرده بود را بخرد . در
در تاریخ 1398/08/19 نشست کتابخوان مدرسه  ای به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مدرسه غیر انتفاعی پسرانه سما با حضور دانش آموزان کلاس پنجم برگزار شد. که در طی برگزاری این نشست 5 نفر از دانش آموزان کتابهای را که از قبل مطالعه کرده بودند برای سایر دانش آموزان معرفی کردند و در پایان هدایای به آنها تقدیم شد.
خاطره کتابخوان معلول
خاطره کتابخوان معلول

خاطره کتابخوان معلولدیدی بعضی وقتا هرکاری می‌کنی حالِ دلت خوب بشو نیست؟!با چند تا دوستی که معمولا با اونا بودی حس خوب داشتی، این ‌ور اونور میری، حالت خوب نمیشه…موسیقی مورد علاقه‌ات رو گوش میدی، نوچ‌…بازم خوب نمیشه…تفریح و سفر میری…میبینی نه، مث اینکه باز کارساز نیست…اما یهو یکی میاد یه کتابِ مشتی بهت میده… و انگار پرتت می‌کنه وسط بهشت!میری تو کتاب و نمی خوای از توش در بیای!اصلا تا حالِ دل
 رزرو اینترنتی اسکان نوروزی۹۸ فرهنگیان
#آغاز : ۳ اسفند 
#پایان : ۲۴ اسفند
متقاضیان به نشانی به سایت زیر مراجعه نمایند
eskan.medu.ir 
 فرهنگیان محترم در بازه زمانی ۲۸ اسفند لغایت ۱۲ فروردین می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان در استان ها از ظرفیت پذیرش حضوری نیز استفاده نمایند.

#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
روزای آخر ساله ... دیروز جمعه 24 اسفند با دوستان خانوادگی رفتیم هتل کوثر برای ناهار ...
با اینکه هنوز خیلی کار دارم ولی چند روزه سعی می کنم فیلم ببینم ...
چند شب پیش فیلم " با او حرف بزن " رو دیدم ... جالب بود ...
امروز شنبه بعدازظهر 25 اسفند ، فیلم روما رو دیدم ... توی یه قسمت از فیلم گریه ام گرفت ...برای مظلومیت کلئو و همه ی زنها ... ولی در کل زنهای قوی ای بودند ... زنهایی که می دونستند باید با قدرت و تمرکز چطوری روی پای خودشون بایستند ...
یه فیلمهای دیگه ای هم ه
 نشست کتابخوان با موضوع محوری مهدویت در تاریخ1398/08/21 
راس ساعت 10 صبح در کتابخانه عمومی امام حسین (ع) برگزار می گردد.
لذا از کلیه دوست داران کتاب دعوت می شود به کتابخانه عمومی
امام حسین (ع) واقع در مجتمع فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی مراجعه فرمایند. 
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
ادامه مطلب
___________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان مدرسه ای دی ماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز چهارشنبه  مورخ 11/10/98 ساعت 15 در مدرسه دخترانه نرجس2، پایه ششم برگزار گردید. که در این نشست کتاب اهورا جمشید توسط سارینا رودینی، کتاب مثل هیچ کس توسط فاطیما نارویی، کتاب مهربانترین پیامبر توسط مائده شهیکی نیا و کتاب قصه هایی از عطار توسط مطهره سجادی معرفی گردید.
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.
راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی ر
کتاب خوان آمازون کیندل Kindle Oasis
اندازه صفحه نمایش: 7 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش: 300 ppi
حافظه داخلی: 8/32 گیگابایت
وزن: 161 گرم
معرفی کتاب خوان الکترونیکی کیندل Kindle Oasis
کتابخوان
کیندل Kindle Oasis بزرگترین نمایشگر 7 اینچی 300 پیکسل است که  بیشتر از
30 درصد کلمات در هر صفحه برای چرخش صفحات کمتر متناسب است.
متن این کتابخوان دارای کیفیت لیزری می باشد مانند کاغذ واقعی بدون تابش خیره کننده که حتی در نور خورشید هم روشن است.
اکنون
می توانید به بزرگتری کتابخانه کتاب ه
کتاب خوان آمازون کیندل Kindle Oasis
اندازه صفحه نمایش: 7 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش: 300 ppi
حافظه داخلی: 8/32 گیگابایت
وزن: 161 گرم
معرفی کتاب خوان الکترونیکی کیندل Kindle Oasis
کتابخوان
کیندل Kindle Oasis بزرگترین نمایشگر 7 اینچی 300 پیکسل است که  بیشتر از
30 درصد کلمات در هر صفحه برای چرخش صفحات کمتر متناسب است.
متن این کتابخوان دارای کیفیت لیزری می باشد مانند کاغذ واقعی بدون تابش خیره کننده که حتی در نور خورشید هم روشن است.
اکنون
می توانید به بزرگتری کتابخانه کتاب ه
بسمه تعالی در طی برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای تعدادی از کتابهای نهمین جشنواره رضوی توسط اعضای کتابخانه ارائه شد:
1. ابوالفضل نهضت رضوی: زندگینامه حضرت احمدبن موسی از محمدرضا سنگری
2. سیره تقوی: ترجمه و توضیح چهل حدیث درباره امام رضا(ع) از جواد محدثی
3.ماه هشتم: زندگینامه کوتاه و مستند امام رضا (ع) از مهدی غلامعلی
4. مهارتهای زندگی در سیره رضوی از محمدرضا سنگری
5. مهر ولایت در آسمان ایران: نگرشی بر زندگانی و ابعاد شخصیت امام رضا(ع) از آیت الله
کتاب‌های
«شعر پارسی»، «روزهای بی‌آینه»، «دو امام مجاهد» و «امام زمان علیه السلام»
در قالب طرح کتاب خوان اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به
کتاب و کتابخوانی معرفی شد.به گزارش
پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتاب «شعر پارسی» نوشته
محمدکاظم کاظمی، «روزهای بی‌آینه» نوشته گلستان جعفریان، «دو امام مجاهد»
(شش گفتار از حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در تحلیل مبارزات سیاسی حسنین)
اثری از مؤسسه پژوهشی و فرهنگ
هر روز شمار خوانندگان کتاب کمتر می‌شود، اما اگر کتاب‌ فروشی را به‌عنوان کسب‌ درآمد خود انتخاب کرده‌اید، به راحتی می‌توانید امکاناتی را فراهم آورید تا افرادی که کتابخوان هستند توجه‌شان به مغازه شما جلب شود.

بارها از زبان مسئولان شنیده‌ایم که تعداد کتابخوان‌ها کم است و نسبت به شرایط کشور باید ۱۰ برابر این تعداد کتابخوان داشته باشیم. اینکه مسئولان و نهادهای اجرایی مدام به شیوه‌های مختلف خواندن کتاب را ترویج می‌کنند، خود نوعی تبلیغ
آفر ویژه تور تفلیس
✅3شب و 4 روز
ویژه 12 الی 17 اسفند  
هواپیمایی قشم ایر

3* DALIDA  1.590
3*  LIKE  1.620
3* DEJAVU  1.690
4* GNG TIBLISI   1.860
4* PRIMAVERA  1.890
4* TOSCANO  1.950
4* COLOMBI  1.990
4* GOLDEN PALACE  2.120
4* VILTON 2.190
4* RED LINE  2.290
4* DOLABAURI  2.290
4* CITY CENTER  2.550
4* AMERI  2.870
برای اطلاعات تکمیلی با آرنیکاسیر تماس بگیرید  
☎️02188762762
طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
لیست قیمت لپ تاپ ایسوس (Asus)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اچ پی (hp)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ لنوو (Lenovo)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اپل مک بوک (apple)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
ادامه مطلب...
الکالویید ها 
یک راهکار برای ثابت نگهداشتن مورفین تریاک؟Manaham یک کاربردوصل کردنی داشتن که چیزایی ک یادمه:سرپنتینآجمالینهیگراسفند
انزیم تئاز تو چی هست و چیکار میکنه؟خانواده نیتراریاسه (عین سوالو یادم نیس ولی به اسفند ربط داشت)
ادامه مطلب
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.

راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی
دانلود برنامه خندوانه 28 اسفند 97 با لینک مستقیم 
در حال آماده سازی این برنامه میباشیم 

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پر طرفدار تلویزیون میباشد . در این برنامه برای شما قسمت اول سری جدید خندوانه را برای شما آماده میکنیم . سری جدید خندوانه در سال 98 پخش خواهد شد .
ادامه مطلب
با یه عالمه حس قشنگ اومدم، من امروز خوشحال ترینم، پر از انرژی ام، 25 اسفند 97 من یه تصمیم مهم و خاص گرفتم و امروز یه سالگیشو جشن گرفتم، یه جشن معنوی خیلی باشکوه :)نبات بهت قول میدم 25 اسفند های زیادی رو کنارت بمونم و دوتایی دست تو دست هم جشن بگیریم، دوستت دارم نبات :)تولدت مبارک من :)
شاعر میگه ...
بازم درد و دوتا چشمی که داره میگه برگرد و...
بازم درد و ...دلم کم کم داره یخ میزنه تو روزای سرد و...
بازم برف و ...
دلی که قد دنیا بات داره حرفو ...
بازم برف و...تو نیستی و یه مشت خاطره مونده زیر این برف و...
بازم برف...
؟؟؟
....
خدایی؟؟؟
سوز سردی میاد...انگار واقعا قراره دوباره برف بیاد...
 به وقت ۴۲ ام اسفند!

انا لله و انا الیه راجعون 
۲۳ اسفند ۹۸  بازگشت از مناطق زلزله زده قطور خوی
۲۵ اسفند ۹۸  بستری شدن پدر عزیرم در بیمارستات عارفیان و در نهایت طالقانی 
۲۸ اسفند ۹۸  ترخیص از طالقانی با عنوان بهبودی
۱ فروردین ۹۹ ساعت ۱۰:۳۰ صبح بستری در بیمارستان امام خمینی 
و در نهایت ۲ فروردین ۹۹ مقارن اذان مغرب و عشا عروج ایشان با افت شدید قند و کرونا مثبت 
غریبانه و غریبانه و غریبانه .....

الحمدلله رب العالمین ..... و از امروز در مورد کرونا و خودم و پدر خواهم نوش
فروش زمین در اسفند اباد ملارد همراه با امکانات آب برق گاز سر زمین از متراژ ۱۰۰ متر به بالا شروع میشود و شروع قیمت زمین ها در اسفند آباد ملارد از ۲۵۰ میلیون شروع میشود. جهت خرید زمین در اسفند آباد ملارد لطفا با ما تماس بگیرید .

اسفند را اینگونه دوست ندارم !اسفند برای من شور و‌ هیجان و قیل وقال دستفروشان، سرو صدای سه شنبه بازار و شنبه بازار است؛با رنگهای چشم نوازِ بساطِ زنانِ سبزی فروش و هارمونی رنگ سبزی هایِ تازه با تربچه های سرخ نقلی ترکیبِ بویِ ماهیِ تازه و بوی سنبل با جَرو بحثِ زوج ها بر سر خریدن و‌ نخریدن !
اسفند برای من یعنی قدم زدنِ بدون واهمه در بلوار منتهی به دریا؛ برای دیدن میموزاهای پیام آور سال نو !
اسفند، یعنی قرار با دوستان برای دورهمیِ شامِ شبِ چهارش
دوره آموزش برنامه نویسی به زبان ++C به صورت کاملا هدفمند و با رویکرد مهندسی نفت
برنامه زمانی: 
هفته اول : 5 و 7 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته دوم :12 و 14 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته اسوم : 19 و 21 اسفند ساعت 11 الی 14
محل برگزاری: امیر آباد شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی تهران 
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
ظرفیت تکمیل شد ...
دوره جدید به زودی ...
تور 4 روزه کیش
10 اسفند
تابان
2*پانیذ   800
3*ارم     890
3*تعطیلات   950
3*تماشا   1010
4*ارامش    1050
4*ارم   1085
4*ارامیس   1300
4*صدف   1450
5*ویدا    1600
5*شایگان    1680
5*کوروش    1680
☎️02188762762
☎️02188759777
تور  5 روزه کیش
17 اسفند
ایران ایرتور
2*خاتم     770
2*ققنوس    850
3*تعطیلات   860
3*ارم    880
3*سان رایز    930
3*گامبرون   1050
3*پارسیان   1230
4*اریان   1310
4*ارم 1310
4*فلامینگو   1400
4*ارامیس  1430
5*پارمیدا   1560
5*میراژ   1940
5*ویدا   1950
5*شایان   2050
5*داریوش   2550
5*مارینا پارک  2570
☎️02188762762
نهادکتابخانه های عمومی کشور برگزار می کند:
                                                                         "دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی"

در سه بخش "کودک،نوجوان ،بزرگسال"ودر دوقالب "فردی وخانوادگی "
رده سنی کودک(4تا12سال):منابع:گنبدخورشید،زندگی حضرت معصومه (ع)،ده قصه از امام هادی برای بچه ها
قالب ها:
فعالیت فردی:
نقاشی(استفاده از تمامی ابزار امکانپذیراست)
پویش کتابخوان(فیلم 5دقیقه ای معرفی کتاب،حجم فیلم 70مگابایت،دوربین ترجیحا بصورت افقی
خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست
طاقت بار فراق این همه ایامم نیست

یازده روز میشه که تو خونه ام و غیر از سوپر مارکت و سبزی فروشی محل،جایی نرفتم و رسما دارم قاطی میکنم.این کرونا چی بود دیگه تو این شرایط؟
دلمون به یه اسفند ماه خوش بود که اونم به فنا رفت.همیشه عاشق اسفند ماه بودم.حال و هواشو خیلی دوست داشتم.حس خوبی داشتم تو اسفند ماه...
بعدها دلیل دیگه ای هم برای دوست داشتن اسفند پیدا کردم.تولد محبوب دلم سوم اسفند بود.
باری به هر جهت،انگار این ه
لیست قیمت گوشی موبایل هواوی ( huawei )/به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل سامسونگ ( Samsung )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل اپل ( iphone )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل شیائومی ( xiaomi ) /به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398

ادامه مطلب...
بعد از کلی سختی توی یگان خدمتی تونستم 17 اسفند تا 27 ام رو مرخصی عیدانه بگیرم
فردا باید برم پادگان
حال خیلی بدی دارم چون اصلا دوست ندارم اونجا بودن رو تجربه کنم
برام دعا کنید تا بتونم از اونجا سالم بیام
کلی فشار روحی رومه که هیچکی جز دوتا از رفیقام درکم نمیکنن
ادامه مطلب
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری
اولین نشست کتابخوان مدرسه ای در سال جدید مورخه 1398/01/28 ساعت 9 صبح روز چهارشنبه  با همکاری دبیرستان متوسطه نوروز برگزار گردید در این نشست کتابهای جالب و علمی و داستانی توسط دانش آموزان فعال و کتاب دوست معرفی گردید که اسامی ارائه دهندگان به شرح ذیل اعلام می گردد: کتاب حفاظت محیط زیست نوشته رزی هارلو توسط ابراهیم زنگی زهی ، کتاب شهید صیاد شیرازی تالیف داود بختیاری دانش ور توسط سینا میربلوچ، کتاب عطار نوشته مسعود علیا توسط الیاس بلوچ زهی، کتاب د
دانه های رنگارنگ اسفند آرزو، در اسفند دود کن منتظرند تا نوبتشان شود. کمی که می گذرد، ابر دودی فضا را می درد و بوی آرزو های سوخته میپیچد.
واقعیت همین است، گاهی رویاها و آرزوهایمان میان خوشی ها و غم ها، بدبختی ها و خوشبختی ها گم می شوند، آرام آرام می سوزند و وقتی بالای سرشان می رسیم، جز پیکری بی جان چیزی برایمان باقی نمانده. من، ما، آن ها شاید در خاکسپاری عزیزی، دانه های اسفند آرزو را دود کردیم. وقتی که دیگر تکیه گاهی نداشتیم، دوستی نداشتیم، لبخ
 اسفند
 هر چه سرد، هرچه سخت اما در پی اش بهاری هست
 درست مثل زندگی که روزهای سختش هرچه طاقت فرسا اما در گذر است..
. آدم ها می آیند با خودشان شوق می آورند، 
امید و رشته های نازک دلبستگی رشته ها که طنابی ضخیم شد
 از ترس به دام افتادن میروند از آنها کوله باری می ماند پر خاطره
 و دلبستگانی که در خاطره ها جا می مانند...
 فراموشی گره کوری ست که به دست زمان باز میشود
 اسفندِ رابطه ات در گذر است
 خاطره ها را دَرس کن و بهار را با حال دیگری آغاز کن
 #پریسا_زا
کتاب خوان کوبو اورا Kobo Aura
اندازه صفحه نمایش: 6 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش: 758*1024 پیکسل
حافظه داخلی: 4 گیگابایت
وزن: 174 گرم
معرفی کتاب خوان الکترونیکی کوبو اورا Kobo Aura
کتابخوان
الکترونیکی کوبو اورا دارای صفحه نمایشی می باشد که در شرایط کاملا خوب
کار می کند و حتی یک نقطه سیاه اضافی نیز روی صفحه نمی اندازد.
رنگ سیاه صفحه با تکنولوژی جوهر الکترونیکی فراهم می شود تا تجربه نزدیکتر به خواندن یک کتاب واقعی ایجاد کند.
در
ادامه معرفی کتاب خوان الکترونیکی ک
کتاب خوان کوبو اورا Kobo Aura
اندازه صفحه نمایش: 6 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش: 758*1024 پیکسل
حافظه داخلی: 4 گیگابایت
وزن: 174 گرم
معرفی کتاب خوان الکترونیکی کوبو اورا Kobo Aura
کتابخوان
الکترونیکی کوبو اورا دارای صفحه نمایشی می باشد که در شرایط کاملا خوب
کار می کند و حتی یک نقطه سیاه اضافی نیز روی صفحه نمی اندازد.
رنگ سیاه صفحه با تکنولوژی جوهر الکترونیکی فراهم می شود تا تجربه نزدیکتر به خواندن یک کتاب واقعی ایجاد کند.
در
ادامه معرفی کتاب خوان الکترونیکی ک
مهر نوشت: همه مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل اعلام شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: همه مدارس شهر  تهران به دلیل فرایند اجرایی انتخابات در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است.
مدیر کل اموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز از تعطیلی همه مدارس شهرستانهای استان تهران در روز شنبه سوم اسفند خبر داد.
کتابخوانی راهیست برای کسب دانش و رسیدن به بلوغ فکری، هر هدفی که از خواندن کتاب داشته باشید بی شک باز هم سود خواهید برد چه کتاب های آموزشی بخوانید یا آنکه کتاب داستان و رمان.
اما پیش از هر کاری باید خود را به خواندن کتاب عادت دهید. از وقتی که گوشی های هوشمند و اینترنت پر سرعت فراگیر شده دیگر عادت به خواندن کتاب خیلی دشوار شده! مواردی که باعث می شوند شما یک فرد کتابخوان نباشید از این قرارند:
ــ احساس میکنیم سرعت خواندن ما بسیار کند است و پیشرفت خ

طالع‌بینی اسفند ماه 1393

فروردین ماه:در این ماه احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید.اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند.
ادامه مطلب
یکصدونودمین نشست کتابخوان کتابخوانه ای معرفی کتاب کلید زندگی مثبت با اچ آی وی نویسنده دکتر سیمین حسینیان.ام اس به زبان آدمیزاد نویسنده رزالیند کالب.دیابت  نویسنده دکتر شاهین رسولی رهایی از کمردرد نویسنده دکتر همیلتون هال و کتاب مهارت های مقابله ای برای زنان مبتلا به سرطان توسط اعضا کتابخانه و با حضور 10نفر  در کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی عرب محله برگزار شد
امروز چهارشنبه 28 اسفند 1398 یک روز مونده به آخر سال هست. 
این روزا اون طوری که سال ها پیش انتظارشو داشتم نیس. 
اما واقعیت زندگی همینه. 
من هیچ وقت به اندازه کافی عاقل نبودم الان هم نیستم. اما دوس دارم بدونم 5 سال دیگه مثل امروز یعنی 28 اسفند 1403 من کجام؟ مشغول چه کاری ام؟ در چه حالی ام؟
چه تغییری کردم؟
آیا هنوزم همین آدم افسرده ی خسته و داغونم یا اینکه نه اوضاع رو عوض کردم؟
این نوشته رو امروز مینویسم و 5 سال دیگه اگه یادم بمونه برمیگردم و خودم رو با ا
به همت مریم محمدحسینی مسئول کتابخانه محمد رهگذر نشست کتابخوان به مناسبت عید غدیر با حضور اعضاء فعال برگزار گردید. در این نشست 4 اثر با محوریت غدیر توسط اعضا معرفی شد. کتاب روی دست آسمان اثر دکتر مهدی خدامیان آرامی توسط مبینا رحیمی، کتاب داستان غدیر خم که برگرفته از کتاب الغدیر اثر علامه شیخ عبدالحسین امینی می باشد توسط یگانه قربانی، کتاب مهر علوی توسط مبینا هدایتی و کتاب جرعه ای از زلال غدیر توسط زهرا رستمی ارائه شد.
* طراح: محمد صابر شیخ رضایی :: ۱۳۹۷/ 2019 :: Designer: Saber Sheykh Rezaei

* پوستر فراخوان جشنواره "نشان هُدهُد سفید"
جایزه بزرگ خوانندگان کودک و نوجوان کتابخوان ایران
با شعار؛ کتاب نابود شدنی نیست، فقط از شکلی به شکلی در می آید.

*لینک خبر تکمیلی جشنواره
طی چند روز اخیر یه چندتایی از دوستام ازم پرسیدند که نفاوت بین تبلت و کتابخوان ها چیه منم براشون یه توضیح کوچیک میدادم و خلاص ولی گفتم شاید این سوال برای چند نفر دیگه ـم  پیش بیاد تصمیم گرفتم به سایت های خارجی سری بزنم و یه مقاله ی مختصر ولی خوب رو در این باره توی وبلاگ ترجمه و منتشر کنم بلکه وبلاگ مفیدتر بشه و درآینده از این قبیل پست ها هم زیاد خواهیم داشت.
همین اول کار لپ کلام و میگم و تفاوت اصلی و اساسی بین تبلت و کتاب خوان (e-book) رو میگم. تفاوت

برگزاری نشست کتابخوان نویسندگان استان در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی
با فرا رسیدن ایام هفته کتاب و در روزهای پایانی این هفته  نشست کتابخوان و معرفی کتابهای نویسندگانی از استان توسط تنی چند از خود نویسندگان به همت بخش فرهنگی اداره کل کتابخانه های استان مرکزی در سالن مرجع کتابخانه عمومی آیت الله اراکی برگزار گردید. در این برنامه نویسندگان با معرفی آثار خود به شرح و توضیح در خصوص کتب معرفی شده در نشست پرداختند و سایر نوشته های خود نیز ا

با سلام و احترام. شنبه ١١ ام اسفند ساعت ١١/٣٠ براى دفاع پروپوزال در نظر گرفته شده. لطفا دانشجویان اعلام آمادگى بفرمایند و تا سه شنبه دو نسخه امضا شده توسط استاد راهنما تحویل گروه بدهید. موفق باشید
در زیر همین پست، نام، موضوع و استاد راهنما را اعلام بفرمایید. 
داورها : دکتر خیرآبادى و دکتر حاجى بگلو 

* نشست کتابخوان (مدرسه ای)درمدرسه شهیدجوادنقوی بامحوریت هفته کودک برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازدانش آموزان به ارایه کتابهایی ازاین قبیل پرداختند:
-کتاب:داستان های دوستی .نوشته:سیدمحمدمهاجرانی.ارایه توسط:زهره ملکی
-کتاب:زاغ وصار. نویسنده:جعفرابراهیمی.ارایه توسط:فاطمه ایمانی
-کتاب:دوالپا. نویسنده:محمدرضایوسفی.ارایه توسط:محدثه ذاکری
-کتاب:آنچه یک دانش آموزبایدبداند .نویسنده:رضاسلیمی.ارایه توسط:مریم دولتی
به همت ابوالفضل امیری مسئول کتابخانه سیار یار مهربان 6 نشست کتابخوان ویژه اعضا و اهالی روستای اسکمان نشست ویژه کتابخوان با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار و اعضای شورای اسلامی روستای اسکمان در سالن اجتماعات دهیاری برگزار گردید. در این نشست 6 نفراز اعضای کتابخانه به معرفی کتاب پرداختند: من زنده ام نوشته نجمه پساوند توسط مسئول کتابخانه ابوالفضل امیری / چگونه با نوجوانم صحبت کنم نوشته فیبر ادل توسط خانم خدیجه رمضانی / دفتر
افرادی که در ماه اسفند به دنیا آمده اند زیاد اهل تظاهر نیستند و به راحتی خواسته های خود را بیان می کنند. 
متولدین اسفند ماه بسیار حساس و رویایی هستند، اهل آرامش و ملایمت، بسیار متین و آرام، پول دوست، مرموز، غیرواقع بین، قابل انعطاف، بسیار متین و آرام، علاقمند به موسیقی، کم انرژی و به طور کلی افرادی که در اسفند به دنیا آمده اند یا منفی کامل هستند و یا مثبت کامل.
 اگر چه افراد اسفند ماهی دارای انرژی های مثبت بسیاری می باشند و بسیار آرام هستند ا
_________________________________________________________________________________________________________________
نشست کتابخوان کتابخانه ای دیماه 98 کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) درروز سه شنبه  مورخ 17/10/98 ساعت 15 با حضور رئیس محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهر و جمعی از اعضاء  در محل کتابخانه برگزار گردید. در ابتدای برنامه جناب آقای بامری شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم چنین درگذشت دکتر امینی فرد را تسلیت گفته و در مورد زندگینامه و رشادت های سردار بزرگ اسلام و خدمات مرحوم دک

اشیاء خنده دار ماه تولدتون:
فروردین :کولمن. سرد وبی احساس
اردیبهشت: کفگیر. ساده و روراست و مهربان
خرداد: آبکش. جذاب و ملوس
تیر: شیلنگ. حساس و خودخواه
مرداد: هاونگ(هونگ). سنگین و با وقار
شهریور: آفتابه. ساده و بی آلایش
مهر: ﺩﺑﻪ ی ﺷﻮﺭ. ﺑﺎﻧﻤﻚ و رازدار
آبان: گوشتکوب. افسرده و کوبنده
آذر: جا ﻗﺎﺷﻘﻲ. ﺧﺴﺘﻪ و دلربا
دی: قوری. مغرور و زودجوش
بهمن: فرغون. کاری ومهربان
اسفند: لگن حمام. ساده و صمیمی

+ فقط اسفند و شهریور به خصوص شهریور
از اول اسفند ماه 98 تا امروز (99/1/15) :
- آموزش از راه دور از اولین روزهای تعطیلی با کانالی که داشتیم ادامه داشت....
- در عرض چند روز اول اسفند ، کانال اطلاع ارسانی ، برای تکمیل فعالیت ها به 4 تا کانال تبدیل شد :
1 - کانال آموزشی
2 - کانال ارزیابی
3 - کانال بهترین ها
4 - کانال سرگرمی
در حال حاضر نیز در نظر داریم مطالب خود را از این وبلاگ ارئه دهیم تا همه از آن استفاده کنند
سهمیه بنزین اسفند‌ماه واریز شد/ آغاز پایش کارکرد وانت‌بارها از امروز ساعت صفر بامداد امروز، سهمیه بنزین اسفندماه در کارت‌های سوخت شخصی مالکان خودرو و موتورسیکلت‌ها شارژ شد؛ همچنین پایش کارکرد وانت‌بارها برای تخصیص سهمیه اضافی بنزین آغاز شد
1
قصه های امام جواد (ع)
حسین فتاحی
قدیانی
2000
ولادت امام جواد (علیه
السلام)

2
شیر کتابخانه
میچل نادسن
آفرینگان
2400
داستان کودک - سالروز تاسیس نهاد

3
روایتی ساده از ماجرایی پیچیده
ابراهیم حسن بیگی
سوره مهر
1750
-

4
با فرزندان نوجوان تان در ارتباط باشید
مایکل رایرا
رشد
2400
-
بلند میشوم و می ایستم پشت همان پنجره کوچک؛با همان چشمان نگران.در این شرایط ثانیه ها به واقع دیگر واقعی نیستند؛ارزشمند میشوند و سه برابر به نظر می آیند،تا ابدیت.تو را تا أبدیت نگاه میکنم...
این لحظه را وصل میکنم به همزادش در گذشته ؛به آن همزاد واقعی اش درست ده اسفند و این لحظه ی خیالی خوش بو....
بند به بند همه اش را میاورم جلوی چشمانم.این بار باید درست نگاه کنم،راه برگشتی نمانده،میترسم از خیال خالی شوم و دیگر نتوانم به خاطر بیاورمت.نمیشود ماند.گ
از اونجا که به قول صاد اسفند همون پنجشنبه ایه که فرداش جمعه ست و از جمعه خیلی بهتره 
و از طرفی تو این اوضاع حوصله ی هرکاری هست الا درس خوندن بیاین اهنگ های پیشنهادیتون رو برای پلی لیست فصل بهار این پایین بی زحمت کامنت بذارین تا دور هم یه پلی لیست درست کنیم به امید فردا، به امید بهار ، به امید روزهای خوب :)

کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری ابهری از انت
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
روزنامه شهروند - راضیه‌ اسماعیلی: چگونه به مطالعه‌کردن عادت کنم؟ برای شروع مطالعه روزانه چه کتابی مناسب‌تر است؟
چگونه یک کتاب را بخوانم و اصلا چطور یک کتابخوان شوم؟ پرسش‌هایی که ذهن هر فرد در شروع فرآیند عادت به مطالعه با آن روبه‌رو می‌شود.
با توجه به تأثیر آموزش در پیشرفت اجتماعی، فرهنگی کشور، ترویج فرهنگ مطالعه از ارزش‌های دینی و ملی به شمار می‌آید. در فرهنگ و تمدن اسلامی، کتاب جایگاه ویژه‌ای دارد و همواره به آن عنایتی خاص شده است.
*دومین نشست کتابخوان درمسجدجامع روستای دهلق برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازاعضاءجوان به ارایه کتابهای ازاین قبیل پرداختند:
کتاب"داستان وراستان".نوشته:شهیدمطهری/ارایه توسط:مصطفی کوروش پیران
کتاب"حکمرانی حکیمانه"نوشته :مصطفی دلشادتهرانی/ارایه توسط:یوسف بخشو
کتاب"پروازتابی نهایت ".نوشته:گروه فرهنگی/ارایه توسط:مصطفی صالحی
کتاب"گلستان یازدهم".نوشته :بهنازضرابی زاده/ارایه توسط:سعیدبدرخانی
کتاب"اشغال تصویرسیزدهم".نوشته:محمدرضاابوالحسنی/ار
چهارمین نشست کتابخوان سال با معرفی شش اثر در کتابخانه برگزار گردید.
در این نشست شش نفر به معرفی کتاب پرداختند که به این شرح است:
8 قصه از امام جواد (ع)، نوشته: حسین فتاحی، ارائه توسط : ابوالفضل محققی (عضو کتابخانه).
درختی که بال درآورد، نوشته: مجید ملامحمدی، ارائه توسط: ابوالفضل رجبی (عضو کتابخانه).
امام رضا (ع)، نوشته: زهرا عبدی، ارائه توسط: ابوالفضل بیگلری (عضو کتابخانه).
کبوترها و آهوها، نوشته: سیداحمد میرزاده، ارائه توسط: امین کریمی (عضو کتابخ
دنیای بورس: این گزارش درخصوص عملکرد اسفند شرکت‌های بورسی و به منظور اطلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس نوبت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. بر این اساس وضعیت نرمال به شرایطی گفته می‌شود که اختلاف عملکردی در بازه 5- تا 5 درصد قرار گرفته باشد. در مرحله بع
ادامه مطلب

دکتر مقامی

درس حقوق بشر

درس بررسی تفصیلی

درس سمینار

درس روش تحقیق

8 اسفند
دریافت فایلها

7 اسفند: انتخابات
دریافت فایلها

7 اسفند
دریافت فایلها

8 اسفند
دریافت فایلها

15 اسفند
دریافت فایلها

14 اسفند: تقسیم کار دانشجویی
دریافت فایلها

14 اسفند
دریافت فایل

15 اسفند
دریافت فایل

22 اسفند: وضعیت اضطراری
دریافت فایلها

21 اسفند: خروج از npt
دریافت فایلها

21 اسفند
دریافت فایل

22 اسفند
دریافت فایل

20 فروردین: حقوق بین­الملل پس از کرونا
دریافت فایله
سازمان نظام مهندسی هم مانند بسیاری از سازمان ها و ادارات آزمون نظام مهندسی اسفند 98 را به دلیل قطع زنجیره کرونا زمان آزمون را تغییر دادند.

اما همیشه بعد از این کنسلی ها سوالاتی مطرح می شود مانند آیا امکان ثبت نام برای کسانی که از آزمون اسفند 98 باز موندن وجود دارد؟ آیا با توجه به شرایط موجود در جامعه باز هم دوبار آزمون نظام مهندسی 99 دوبار برگزار خواهد شد؟
پاسخ: در صورتی که قرارِ بر برگزاری آزمون یکبار در سال باشد قطعا زمانی برای ثبت نام آن
سلام!
چند روز پیش ششم اسفند بود.
تولدم.
اما دلم گرفته بود.
ما روزهای خوبی را در این سال، خصوصا ماههای اخیر از سر نگذراندیم.
روی زیبای دنیا را ندیدیم و دل بستیم به آمدن بهار، که کرونا آمد و  امروز، بیشتر از جسممان، روح و روانمان را نشانه گرفته است.
صلاه ظهر بود که سجاده را گشودم و بعد از نماز رفتم سراغ صحیفه محبوبم.
ششم اسفند بود وتولدم
و انگار منتظر  نگاه امامم بودم که دیدم نوبت دعای امروزم، دعای مکارم الاخلاق است.
آبی بود بر آتش درونم.
روحم به
نشست کتابخوان  مدرسه ای در مدرسه شهید علیان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار گردید
 این نشست با معرفی  5کتاب :کتابخانه ما.المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو.سرگذشت کتابخانه ها درایران.داستان پیامبران. پیامبر پرداختند و به رسم یادبود لوح تقدیری به انها داده شد
کتاب‌های «شعر پارسی»، «روزهای بی‌آینه»، «دو امام مجاهد» و «امام زمان علیه السلام» در قالب طرح کتاب خوان اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتاب «شعر پارسی» نوشته محمدکاظم کاظمی، «روزهای بی‌آینه» نوشته گلستان جعفریان، «دو امام مجاهد» (شش گفتار از حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در تحلیل مبارزات سیاسی حسنین) اثری از مؤسسه پژوهشی و فرهنگی ا
عرضه اولیه "زکوثر"
چهارشنبه 21 اسفند، 15 درصد از سهام سرمایه­ گذاری کشاورزی کوثر شامل 415 میلیون و 500 هزار سهم با
محدوده قیمتی 1245 تا 1312 تومانی هر سهم و سهمیه 400 سهمی هر فرد حقیقی و
حقوقی در بازار دوم بورس عرضه اولیه می شود .
عرضه اولیه "ساوه"
چهارشنبه 21 اسفند، درصد از سهام سیمان ساوه شامل  58 میلیون و 500 هزار سهم با محدوده قیمتی 2250 تا 2350 تومانی هر سهم و سهمیه 60 سهمی هر فرد حقیقی و
حقوقی در بازار فرابورس عرضه اولیه می شود .زمان ثبت سفارش خرید این شرکت
سومین نشست کتابخوان با معرفی شش اثر از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه برگزار گردید.
در این نشست شش نفر از اعضا به معرفی کتاب پرداختند:
راز آن بوی شگفت، نویسنده: فریبا کلهر، ارائه توسط : علی نظری (عضو کتابخانه).
درختی که بال درآورد، نویسنده: مجید ملامحمدی، ارائه توسط : محمد کریمی (عضو کتابخانه).
8 قصه از امام جواد (ع)، نویسنده: حسین فتاحی، ارائه توسط : علیرضا نظری (عضو کتابخانه).
با کبوترهای گنبد، نویسنده: احمد میرزاده، ارائه توسط : ابوال
افر 7 روزه آنتالیا
24 اسفند
ایران ایر 
3*AGON   2510
4*ALL CENDER   3380
4*ALL LARA HADRIANUS  3460
5*UALL SENSITIVE  PREMIOUM  3990
5*ALL  RAMADA RESORT   4690
5*UALL  KARMIR   5050
5*ALL   GRAND PARK LARA   5150
5*UALL    CLUB SERA    5990
5*UALL    ORANGE COUNTY   5750
5*UALL   ADALYA ELITE   6780
5*UALL SHERWOOD  BREEZES  7280
5*UALL TITANIC BEACH    7850
☎️02188762762
☎️02188759777
پیرو اطلاعیه مورخه ۹۸/۱۰/۰۴ پیرامون ثبت نام آزمون های ورود به حرفه نوبت دوم سال جاری، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی اسفند ماه ۹۸ می رساند:
با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون های موصوف، عدم موفقیت برخی از داوطلبان در تکمیل مراحل ثبت نام و درخواست های بعضی از استان ها، مهلت ثبت نام این آزمون‌ها تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۶ تمدید می‌شود.

دفتر مقرر
بسمه تعالی
برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای با موضوع کتابهای تقریظی مقام معظم رهبری که در تاریخ 1398/05/14 در کتابخانه عمومی نیمروز زابل برگزار شد، که مورد استقبال اعضا قرار گرفت.
کتابهای ارائه شده در نشست عبارتند از:
1. اردوگاه اعنبر:نوشته حسین فرهنگ اصلاحی
2. تپه های لاله: سرخ نوشته غلامرضا نباتی
3.شانه های زخمی خاکریز: نوشته صباح پیری
4. منظومه انصار: نوشته فتح الله نادعلی

مریم خداپرست :
اسفند را اینگونه دوست ندارم !
اسفند برای من شور و‌ هیجان و قیل وقال دستفروشان، 
سرو صدای سه شنبه بازار و شنبه بازار است؛
با رنگهای چشم نوازِ بساطِ زنانِ سبزی فروش و هارمونی رنگ سبزی هایِ تازه با تربچه
های سرخ نقلی ترکیبِ بویِ ماهیِ تازه و بوی سنبل 
با جَرو بحثِ زوج ها بر سر خریدن و‌ نخریدن !

اسفند برای من یعنی قدم زدنِ بدون واهمه در بلوار منتهی به دریا؛ برای دیدن میموزاهای پیام آور سال نو !

اسفند، یعنی قرار با دوستان برای د
قرار بود اسفند شلوغ ترین روزای من باشه. قرار بود کل هفته رو درس بخونم تا بتونم تو عید یکم وقت خالی! داشته باشم. قرار بود هفته اخر اسفند بیام تازه خیابون طالقانی رو متر کنم برا خرید. قرار بود امسال سفره هفت سینو من بچینم بالاخره. قرار بود خیلی چیزا. قرار بود دیگه مجبور نشم انقد خونه بمونم. قرار بود دیگه انقدر سرم خلوت نشه که بفهمم چقدر حالم خوب نیست. قرار بود این ویروس تا ١٥ فروردین بره. من روانی میشم اگه نرم بابل. من دیگه طاقت این روزا رو ندارم. من
یک لیوان آب جوش می گیریدسه چهارم این لیوان را آب جوش پر می کنیدیک قاشق غذاخوری گلپر. همین گلپری که روی باقالی ها می ریزند زمستان ها می خورند. بریزید داخل لیوانیک قاشق مربا خوری هم اسفند اضافه کنید. دو سه تا اگر بیشتر هم شود مهم نیست و اتفاقی نمی افتدحالا با دست بردارید یا با قاشق غذاخوری (فرقی نمی کند). می ریزید در این لیوان آّب جوشمی گذارید 10 دقیقه این اسفند با این آب جوش همین طوری بمانددر لیوان. بعد از ده دقیقه صافش می کنید. صاف که کردید این آب
با سلام خدمت کاربران گرامی
به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم در سال 1356 هجری شمسی یک نشست کتابخوان در کتابخانه نیمروز در تاریخ 1397/11/29با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید. در این نشست کتبی به این منظور توسط اعضا ارائه گردید که در ذیل به آن اشاره می گردد.
سرکار خانم الهه میرشاه کتاب آتش کف دست نویسنده مسعود گنج بخش
سرکار خانم زهرا میرشاه کتاب آشنای بهشت نویسنده زهرا قربانی
سرکار خانم شقایق خمرانی کتاب آخرین حرف اول نویسنده حسین رضایی
سر
*هفتمین نشست کتابخوان(کتابخانه ای)درکتابخانه شهیدمطهری برگزارشدکه دراین نشست تعدادی ازاعضاءنوجوان به ارایه کتابهای ازاین قبیل پرداختند:
کتاب"جیک جیک کی منومیخوره".نوشته:علی اکبرپوررسول/ارایه توسط:فاطمه محققی
کتاب"دایره المعارف تاریخ ایران".نوشته:مسعودجوادیان/ارایه توسط:زهراسهرابی
کتاب"باباطاهر".نوشته:اعظم ابراهیمی/ارایه توسط:فاطمه رسولی
کتاب"قصه های شیرین مادربزرگ".نوشته:اعظم ابراهیمی/ارایه توسط:زهراحسینی
کتاب"مدرسه انقلاب".نوشته:ح
اینم برگه‌ی چک لیست دو هفته آخر اسفند. کلیک (+)
پایین هر روز توضیحات در خصوص هر روز رو نوشتم. مثل اینکه مهمون بودیم یا نه. 
رنگ صورتی در بخش (ناهار و شام) یعنی غذا رو خودم درست کردم.
رنگ صورتی در میان‌وعده‌ها به معنای خوردن میان وعده است.
برای بعضی از کارها مثل مطالعه‌ها خودم یک سقفی رو برای هر روز تعیین کردم که اگر به حد نصاب می‌رسید، صورتی رنگ میشد. که این حد نصاب رو ننوشتم. فقط در مورد قرآن رو نوشتم که حداقل ۷ صفحه بود.
در مورد نماز‌ها، ملاک ه
یادم نمی‌رود که اسفند سال نود و هفت به تنهایی داشتم با مرگ عزیزی کنار می‌آمدم. یادم نمی‌رود که تنهایی را با گوشت و خون و استخوان حس می‌کردم. یادم نمی‌رود که دلتنگی نفسم را بریده بود. یادم نمی‌رود که فلوکسیتین اثر نمی‌کرد. پتوی گرم اثر نمی‌کرد. سرما تا مغز استخوانم دویده بود. یادم نمی‌رود که احساس رهاشدگی، بی‌پناهی در بند بند وجودم رخنه کرده بود. یادم نمی‌رود که اشکم نمی‌آمد‌. خالی نمی‌شدم. آغوشی نبود. صدایی که نمی‌گفت آرام باش. گوشی ک
پیشنهاد شنیدن
+ من خیلی منتظر چهارده اسفند بودم. خیلی، یعنی چندماه. یعنی فکر کنم از همون مهر و آبان. اون مهر و آبان باورنشدنی. قرار بود متن خوبی بنویسم و پانویس یه تصویر کنم. تصویری که چهارده اسفند سال قبل ثبت کردم. از دست‌نوشته‌م، وسط چک‌نویس کنکور. وسط خوندنای تموم نشدنی کنکور. من خیلی منتظر امروز بودم که دوباره تکرار کنم. که دوباره تکرارت کنم. ولی... . نه. 
++ دلم تنگه پرتقال من... گلپر سبز قلب زار من...
از 5 اسفند که رسما اعلام شد و ما تکه تکه تعطیل شدیم تا امروز من واقعا سعی کردم قرنطینه خونگی رو رعایت کنم و از خونه خارج نشم به این ترتیب که فقط واقعا مواقع ضروری رفتم بیرون
10 اسفند ی جلسه دفاع دکتری داشتیم که دو بار قبلا به دلایل مختلف کنسل شده بود و این بار سوم بود و دیگه بازی بود و نمیشد کنسلش کرد
ی بار هم فکر کنم دور و بر 20 اسفند بود که رفتم بیرون برای یک کار اداری چون حدود دو هفته بود که ی مدرکی دست ی جایی داشتم و دیگه میترسیدم گمش کنند
22 اسفند

کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محم
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب

«مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر،
«درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،
«دختر پیامبر» نوشته محمدعلی جاودان از انتشارات موسسه ایمان ماندگار و
«جوانان درباری و آرمان‌شهر» نوشته سید حمیدروحانی از انتشارات بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب‌اسلامی

را برای طرح کتابخوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی کرد

معرفی کامل ک
کتابهای طرح کتابخوان ماه را از کتابداران کتابخانه عمومی آیت الله اراکی درخواست نمایید.

ردیف
عنوان
ناشر

1
اشغال، تصویر سیزدهم: روایت چهل و پنج روز مقاومت در خرمشهر
روایت فتح

2
زندگی سید محمد حسینی بهشتی
روایت فتح

3
شعر پارسی
سپیده باوران

4
قصه دلبری: شهید محمد حسین محمدخانی به روایت همسر شهید
روایت فتح
تمرین در باشگاه تیراندازی شهدای هاتف اصفهان با هماهنگی قبلی تا روز 23 اسفند 1397 انجام می شود.
زمان ثبت نام در باشگاه تیراندازی شهدای هاتف اصفهان در اسفندماه 1397
روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 1630 تا 1730 و روزهای پنجشنبه از ساعت
0930 تا 1030 است.
برای ثبت نام اولیه ارائه اصل کارت ملی و یک قطعه عکس الزامیست.
برای ثبت نام افراد 12 تا 18 سال حضور یکی از والدین با در دست داشتن اصل شناسنامه الزامیست.
اطلاعیه /فوری با توجه به حضور حداکثری و چشمگیر مردم قدرشناس استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مشارکت اکثر فرهنگیان گرامی در شعب اخذ رأی به عنوان عوامل هیات های اجرایی و نظارت و هم چنین طولانی شدن زمان شمارش آرا در مدارسی که به عنوان شعبه اخذ رأی انتخاب شده اند، به اطلاع می رساند فردا شنبه سوم اسفند ماه 98 تمامی مدارس استان در سطح شهر و روستا #تعطیل اعلام می شود.
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها